Reference 1

Nakopni svůj kšeft

Tak jako pán Tulipán, Píchl, Plotýnka... Inspirujte se naší reklamní kampaní v hlavní roli s Petrem Čtvrtníčkem. Ten v ní vystupuje v rolích několika podnikatelů, kteří díky jednoduchému objednání reklamních ploch na Plakátově nakopli svůj kšeft!

Květinářství Tulipán

Chcete mít vyprodáno stejně jako já? Je to vážně jednoduchý. Stačí, aby o vás lidé věděli. Vyberte si tady na Plakátově billboard, který je nedaleko vašeho obchodu, a o všechno ostatní se postarají.

Pomohou vám navrhnout grafickou podobu, sdělení, vytisknou a nalepí. A to všechno máte v ceně plochy. Tak neodkládejte své rozhodnutí až… Na to se totiž v životě nehraje. Budete sami překvapeni, jak rychle a jednoduše můžete dát lidem vědět, že tu jste.

Reference 1
Reference 1

Pizza u Myslivce

Čiao! Lidi tady milují naše jídlo. Jen se blbě prodává, když o vás nikdo neví. Takže jsem se domluvil s mámou a koupili jsme jeden billboard. Bylo to jednoduchý.

Stačil mi chytrej telefon a všechno jsem vyřídil i s mou blbou češtinou. Protože na Plakátově jsou sekáči, vysekli nám billboard, co funguje. Jediný co je blbý, že si teď moc neposedím a rozvážím pizzu od rána do večera.

Pneuservis Píchl

Měl jsem pocit, že ten můj byznys s gumama zavřu. Sice nevěřím na zázraky a tajemno, ale s Plakátovem mě snad něco osvítilo a nebyly to halogeny přijíždějícího auta. Prostě jsem zjistil, jak jednoduchý je mít svůj vlastní billboard a dostat k lidem moji nabídku.

Pár kliků a mám krásnej billboard. A makám jak mourovatej. Peníze, co jsem do něj dal, mám dávno bohatě zpátky. Buďte osvícení jako já a rozjeďte svůj byznys.

Reference 1
Reference 1

Restaurace Plotýnka

Přeju dobrý den a díky za optání. Teď už mám v hospodě plno, i když to znamená, že občas makám, až se ze mě kouří. Takže Plakátove SUPER! Myslel jsem, že to bude složitý, komplikovaný a vezme mi to strašně času. Přitom stačilo pár minut, pár kliků a o všechno ostatní se postarali v rámci nákupu plochy holky a kluci z Plakátova. A za jednu cenu!

Takže vlastně stejný princip jako moje meníčka. Jednoduše si vybrat z nabídky a zaplatit jasnou cenu.

Plakátov podporuje řemeslníky

Plakátov.cz ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR podporuje řemeslníky. Společně nabízíme příležitost, jak se zdarma zviditelnit a díky venkovní reklamě nakopnout kšeft. Tato příležitost je určena pro řemeslníky, kteří ve svých oborech představují mistry, a jsou tak inspirací pro ostatní živnostníky. Níže naleznete řemeslníky, které jsme již podpořili.

Řeznictví Oldřich Čejka

Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka

Tradiční rodinné řeznictví a uzenářství, které nabízí široký sortiment čerstvého masa a masných výrobků.

G & B beads

Výrobce tradičních českých skleněných perel, který přichází s originálními kombinacemi barev a tvarů.

G & B beads
Via Delicia

Via Delicia

Rodinná konzervárna, která produkuje delikatesy, jako jsou domácí zavařeniny, vyráběné ručně, podle původních receptur.

ONMI AKUSTICKÉ PANELY

Výrobce a dodavatel lamelových stěn do českých domácností, u kterých se zaměřuje na každičký detail, od výběru dřevin až po podkladový materiál.

ONMI akustické panely
Profimentor

Profi Klempíř

Vedoucí firmy v oboru klempíř/pokrývač/tesař, kterého láska k řemeslu přivedla na myšlenku předat své zkušenosti a mentální nastavení mladým a začínajícím řemeslníkům.

OZDOBA CZ

Výrobce a zpracovatel ústy foukaných ozdob, který pokračuje ve více než 100leté rodinné tradici.

CHCI TAKY BILLBOARD ZDARMA
Ozdoba CZ
Jelínek nábytek

JELÍNEK - výroba nábytku

Výrobce poctivého nábytku z masivního dřeva na Valašsku, který vydrží po generace.

CHCI TAKY BILLBOARD ZDARMA

Střechy Bohemia

Rodinná firma s 25letou historií v oblasti staveb a rekonstrukcí střech. Mezi jejich specializace patří hydroizolatérské, pokrývačské, klempířské a tesařské práce.

Střechy Bohemia
Vinařství Ludwig

Vinařství Ludwig

Vinařství, které produkuje především přívlastková vína z tradičních odrůd, jež jsou získávána z hroznů zrajících na vinicích v těch nejlepších polohách.

Pleva

Rodinná firma z malebného podhůří Orlických hor, která vyrábí kvalitní včelí kosmetiku, a tím pomáhá lidem ke zdraví, kráse nebo jen potěšení.

Pleva
Vitaminátor

VITAMINÁTOR

Výrobce a prodejce 100% přírodní šťávy převážně z vlastního ovoce a zeleniny, které jsou určeny pro všechny, kteří se zajímají o své vlastní zdraví.

Dřevo voní

Milovníci práce se dřevem, kteří se v truhlárně zaměřují na atypickou zakázkovou výrobu.

Dřevo voní
My Elegance

My Elegance

Výrobce oblečení pro kojící maminky, které reflektuje nejmodernější materiály v kombinaci s přitažlivými střihy.

Tvoje kšandy

Tvůrce ručně šitých originálních kšand vyráběných tak, aby se v nich každý cítil skvěle.

Tvoje kšandy
Puaree

Puaree

Výrobce kvalitní přírodní kosmetiky, pro kterou je výroba kvalitní přírodní kosmetiky vášní, láskou a nekonečnou inspirací.

CleanWear

Návrháři a výrobci oblečení z výběrových materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

CleanWear
Levandulový statek

Levandulový statek

Pěstitelé a výrobci nejrůznějších produktů z levandule, kteří každou sezónu sklizenou levanduli také destilují, a produkují tak voňavý levandulový olej a květovou vodu.

Porcelánová výroba Mulier

Středočeská porcelánka, která ručně vyrábí porcelánové zásuvky a vypínače mnoha tvarů a barev.

Porcelánová výroba Mulier

Chci být taky na billboardu

Jste mistr ve svém oboru a chcete být na billboardu? Díky naší spolupráci s AMSP můžete! Vybraným kvalitním řemeslníkům a menším podnikům z celé ČR poskytujeme bezplatnou propagaci na reklamních plochách. V případě vašeho zájmu stačí vyplnit tento kontaktní formulář. Pokud budete vybráni, tak vás bude kontaktovat Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR s detaily vaší reklamy. Díky billboardům nakopnete svůj kšeft ještě více!

* Povinné pole