• AV Motors

AV Motors

Hodnocení klientem:

Jsme malá firma, která ví, že se musí prezentovat a pro představení firmy nám venkovní reklama dává smysl. Na e-shopu se nám líbí hlavně jednoduchost a příjemná cena. Nemáme žádné výtky, určitě využijeme e-shop i v budoucnu po úplném dodělání naší nové haly.

Ing. Radek Adamiec Odpovědná osoba

Popis kampaně

Na začátku roku čekalo provozovnu v Brně stěhování do nové haly. Společně s klientem jsem naplánoval rozložení ploch tak, aby si i noví zákazníci všimli, že je provozovna již přesunuta a těm stávajícím jsem to znova připomněl. Nová adresa byla vidět v průběhu dvou měsíců na 3 plochách v okolí.

Výsledek kampaně

Zmíněnou kampaň celkem vidělo 114 319 potencionálních zákazníků. Kampaň trvala dva měsíce a byly v ní zahrnuté vždy 3 billboardové plochy.

114 319
*Data na základě měření z nástroje Bigplan

O klientovi

AV Motors je specializované servisní centrum pro značky Škoda, Audi, Volkswagen, Seat, Peugeot, Kia a Fiat. Provádí výměnu oleje, výměnu pneu, servisní prohlídky, záruční i pozáruční servisní prohlídku, opravu motoru, převodovky, ale i autodiagnostiku a opravy autoelektriky.

S čím vám můžu pomoct?

Napište mi e-mail, zprávu na chat nebo mi zavolejte.
Rád se s vámi pobavím, jak vám konkrétně mohu pomoct, o možnostech spolupráce nebo vám poradím, jak by pro vás mohly být billboardy a další reklamní plochy prospěšné.

Kontaktujte mě